˟

Human´s of mecom - komunikačná kampaň

30.11.2018

My v Mecome sme špecialisti. O mäse a práci s ním vieme všetko. K svojej práci pristupuje s vášňou. S láskou pripravujeme nové chute a nevšedné kombinácie ale zároveň ako správni patrioti vyhľadávame aj tradičné slovenské chute. S našou pomocou sa slávnostný deň i ten bežný premení na nezabudnuteľný zážitok plný chuti. Vieme, čo je pre našich zákazníkov najlepšie. Neustále pracujeme na vylepšení tradičných chutí a na zlepšovaní kvality našich výrobkov. V Mecome veríme, že práve naši zamestnanci sú tí, ktorí posúvajú a reprezentujú spoločnosť. Oni sú Humans of Mecom, ako sme nazvali našu novú kampaň. Mnohí pre nás pracujú viac ako desaťročie, čo nás nesmierne teší, pretože pozitívna motivácia zamestnancov je našou prioritou. Len spolu vieme dosiahnuť výsledky a stanovené ciele, pretože naši zamestnanci stoja za tým, čo robia.

Miriam Nemjová pracuje v Mecome 12 rokov a posledné tri roky ako vedúca oddelenia riadenia kvality. Kontrolou je priam posadnutá. František Tóth je v Mecome už dve daťročia. Vie presne ako chutia výrobky od Mecomu a považuje za maximálne kvalitné nielen ako majster výrobného oddelenia ale aj ako človek, ktorý má rád dobré jedlo. Pavla Sakalíka už 13 rokov baví vstávať pred piatou ráno, lebo svoju prácu miluje a dáva do nej to najlepšie zo seba. Ingrid Salanciová hovorí, že pracovať pre Mecom je česť a rada nosí výrobky aj domov, pretože vie, čo dáva na stôl svojej rodine.


Kvalita, ktorú naši zamestnanci skloňujú je komplexný systém kontroly. Pravidelne prebiehajú  senzorické kontroly, fyzikálno-chemické a mikrobiologické analýzy surovín a hotových výrobkov. Na naše produkty si preto s hrdosťou môžeme dať Pečať kvality. Prísna trojstupňová kontrola je zárukou najvyššej kvality.  Výrobné závody spoločnosti Mecom sú tiež každoročne úspešne certifikované podľa IFS (International Food Standard), jedného z najprísnejších potravinových štandardov. Je to najrozšírenejšia potravinárska norma, ktorú používa väčšina obchodných reťazcov na kontrolu svojich dodávateľov. Tiež absolvujeme aj kontrolu zo strany kompetentných štátnych orgánov a dodávateľské audity. Je pre nás dôležité, aby každá surovina, prídavná látka či obalový materiál, ktorý nakupujeme, spĺňali vopred stanovené kvalitatívne parametre a mali potvrdenie o zdravotnej nezávadnosti. Preto spolupracujeme len s dôveryhodnými a stabilnými dodávateľmi surovín.