˟

Mecom získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020

13. 02. 2020

Mecom získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti Mecom cenu Slovak Superbrands Award 2020. Ocenenie Superbrands je potvrdením kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná komisia s Brand Council na základe prieskumu realizovaného agentúrou GfK. Komisia, zložená z profesionálov z oblasti biznisu, komunikácie, marketingu, médií a marketingového výskumu, hodnotí značky podľa predom definovaných kritérií, akými sú známosť, budovanie brandu, inovácie či prestíž.

Spoločnosť Mecom opätovne potvrdila, že je kvalitnou a etablovanou značkou na slovenskom trhu a toto ocenenie získala siedmykrát.

Ako spoločnosť si nesmierne vážime každé ocenenie. Superbrands o to viac, že ide o významné ocenenie spoločností v širokom spektre kategórií. Je dobré, že trh eviduje jedinečnosť Mecomu, váži si prácu, ktorú ako spoločnosť vykonávame a opakovane ju odmenil pre nás jedinečným prívlastkom Superbrands.“ 


Mecom získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020