˟

Prémiový zážitok chutí - prichádzame s novými obalmi

31.05.2019

Rad Premium je prehliadkou najvyšších údenárskych špecialít. Je spojením najvyššej kvality a výsostného umenia majstrov mäsiarov.


„Prémiový zážitok chutí“, tak znie motto vynovenej Mecom Premium línie. Záleží nám na tom, aby sme zákazníkom prinášali tradičné slovenské chute ale aj netradičné kombinácie. Na prvom mieste však vždy ostáva kvalita. Práve tá zohrala najdôležitejšiu úlohu pri kreovaní nových produktov. Do obchodnej siete sa čoskoro dostane Prešporská dusená šunka, Pražská šunka, Piešťanská zaúdená šunka, Turčianska šunka s čiernym korením, Nitrianska kuracia šunka a Zvolenská morčacia šunka. Ich hlavnou doménou je lahodná chuť a obsah mäsa nad 90 %, všetky šunky patria do kategórie špeciál podľa rozdelenia obsahu čistých svalových bielkovín. K produktom ako Karlovarská šunka, Viedenské párky či Saláma Sibír, ktoré sa už v Premium rade nachádzajú tak pribudnú aj ďalšie novinky.

Prémiový a moderný redizajn

Pri tvorbe nových obalov sme sa zamerali na segment náročných zákazníkov. Nosné farby čierna a zlatá kopírujú samotné logo prémiovej rady. Časť obalu je priehľadná, aby mohol zákazník vidieť samotný produkt. Na spodnej časti je kresba v linkách znázorňujúca históriu mäsiarskeho remesla. Dbáme tiež na to, aby každá surovina, prídavná látka či obalový materiál, ktorý je súčasťou produktu, spĺňali vopred stanovené kvalitatívne parametre. Preto spolupracujeme len s dôveryhodnými a stabilnými dodávateľmi všetkých surovín.